Testosteron aneb nejdůležitější hormon u muže.

Testosteron dokáže zvýšit schopnost budovat svalovou hmotu, ovlivňuje tvorbu bílkovin, zajišťuje lepší spalování, podporuje sílu kostí a zdravé srdce. Působí také na libido, zlepšuje náladu a motivaci. U většiny mužů se přirozeně hladina testosteronu snižuje po třicítce. Příčin může být hned několik. Nedostatek spánku, chronický stres, rychlá ztráta hmotnosti, přetrénování nebo nemoc. Možná si lámete hlavu nad tím, jak poznáte, že zrovna vy máte málo testosteronu.

Dřete ve fitku, ale ubývá vám síly? Cvičíte, ale ztrácíte svalovou hmotu? Cítíte se podrážděně, chybí vám sexuální apetit a energie? Pak je ten správný čas na doplnění testosteronu. Alfou omegou je úprava stravy. Do svého jídelníčku zařaďte vejce, hovězí maso, špenát, brokolici, banány, avokádo, ořechy nebo mandle. Ještě lepších výsledků docílíte pomocí doplňků stravy.

Ideálním doplňkem je rostlinný extrakt Tribulus Terrestris. Klíčovou roli v regulaci testosteronu hraje kyselina D-Asparágová. Velmi populární je ženšen, který snižuje riziko poklesu testosteronu a má pozitivní vliv na odbourávání stresu. Déčka není nikdy dost, proto pravidelně doplňujte vitamín D, který je součástí správného fungování organismu.

Podívejte se na nabídku v našem eshopu, kde nabízíme jen tu nejkvalitnější fitness výživu a zdravé doplňky stravy.