OstroVit Pharma Thyroid Aid 90 tablet - jód, kelp

Neohodnoceno
Značka: OstroVit

OstroVit Pharma Thyroid Aid je doplněk stravy obsahující komplex účinných látek určených k podpoře správné funkce štítné žlázy ve vhodných HPMC kapslích. Thyroid Aid kombinuje jód a tyrosin, tj. dvě látky nezbytné pro syntézu produktů sekrece štítné žlázy, stejně jako selen a zinek, které jsou kofaktory nezbytnými pro správné fungování štítné žlázy. Řada Pharma je nejnovějším "dítětem" společnosti OstroVit, které klade na první místo kvalitu surovin, péči o farmaceutickou výrobu a všechny složky, které tvoří doplněk.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Můžeme doručit do:
25.9.2023
Kód: 8811
379 Kč –31 % 259 Kč
OstroVit Pharma Thyroid Aid 90 tablet - jód, kelp
Neohodnoceno
Značka: OstroVit
eng pm OstroVit Pharma Thyroid Aid 90 caps 25325 1
Novinka Tip
379 Kč –31 %
 •  9 účinných látek
 • Produkt je dostatečný pro měsíc suplementace
 • Nejvyšší kvalita surovin a výrobní technologie
 • Obaly z tmavého skla
 • Tobolka se snadným polykáním
 • Komplex složek podporujících práci štítné žlázy

Účinný spojenec v boji za zdravou štítnou žlázu

L-tyrosin - spolu s jódem je prekurzorem T3 a T4. Příliš nízká zásoba tyrosinu interferuje s produkcí hormonů číselníku. Jeho nedostatek může způsobit jeho dysfunkci např. ve formě hypotyreózy, která způsobuje řadu závažných komplikací.

Hořčík - podporuje organismy při odstraňování příznaků nedostatku štítné žlázy. Hořčík v kombinaci s jinými doplňky může snížit TSH, snížit poškození štítné žlázy a dokonce urychlit hojení tkáně štítné žlázy.

Ashwagandha - pozitivně ovlivňuje hypotyreózu, zejména se subklinickou hypotyreózou. Kromě toho podporuje funkci štítné žlázy a zvyšuje hladinu tyroxinu. Může také stimulovat produkci T4.

Zinek - podílí se na procesu proliferace buněk štítné žlázy a ovlivňuje metabolismus hormonů štítné žlázy. Je součástí proteinů triodothyroninových receptorů a jeho nedostatek ovlivňuje zhoršení vazby tohoto hormonu, což vede k poruchám hladin T3.

Selen - je složkou enzymů, které se podílejí na produkci a distribuci hormonů štítné žlázy a "antioxidačních" enzymů. Klíčová složka enzymu, která přeměňuje T4 na T3 v těle. Bez ní není možné vyrábět T3 v dostatečném množství.

Extrakt z japonských listů - Japonské listy, jinak známé jako Kelp, jsou známé svým vysokým obsahem přírodního jódu, který štítná žláza používá k syntéze dvou nejdůležitějších hormonů T3 a T4. Nedostatek jódu může také ovlivnit pomalejší metabolismus.

Vitamin B6 (pirydoksalo 5'-fosforan P-5-P) - potřebuje štítnou žlázu, aby účinně využíval jód k produkci hormonů a zvýšení asimilovatelnosti hořčíku.

Vitamin B12 (metylokobalamin) - Lidé s poruchami štítné žlázy nebo trpící autoimunitními chorobami, jako je Hashimoto, jsou vystaveni nedostatku vitaminu B12.

Vlastnosti:

 • Obsahuje účinné látky nezbytné pro produkci hormonů štítné žlázy.
 • Reguluje syntézu hormonů T3 a T4
 • Podporuje práci metabolismu, která nepřímo souvisí s hormony štítné žlázy
 • Je zodpovědný za zdravou funkci štítné žlázy
 • Opravuje kognitivní funkce
 • Atoxidační vlastnosti
 • Vyšší energetická hladina

Doporučené dávkování

Konzumujte 1 porci (3 kapsle) denně, nejlépe s jídlem. Přípravek je určen pro dospělé.

Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplněk stravy nelze použít jako náhradu pestré stravy. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl. Nekonzumujte, pokud jste alergičtí na některou ze složek v produktu. Přípravek by neměly používat děti, těhotné ženy a kojící matky. Uchovávejte mimo dosah malých dětí.

Nutriční informace

Složení

L-tyrosin, hořčík (uhličitan hořečnatý), extrakt z kořene ashwagandhy (7,2% sanolidy, 1% alkaloidy a 0,25% vitaferin A), inulin, obal kapsle (plnivo: hydroxypropylmethylcelulóza), zinek (pikolinát zinečnatý), selen (L-selenomethionin), extrakt z japonských listů (1% jód 150 μg), vitamín B6 (pyridoxal 5'-fosfát P-5-P), vitamín B12 (methylkobalamin).

Výrobek může obsahovat mléko (včetně laktózy), sóju, arašídy, jiné ořechy, sezamová semínka, oves, vejce, korýše, ryby.

Nutriční hodnoty

Účinné látky Na porci % RI*
L-tyrosin 500 mg -
Hořčík (uhličitan hořečnatý) 57 mg 15
Extrakt z kořene Ashwagandha 135 mg -
Inulinového 100 mg -
Zinek (pikolinát zinečnatý) 15 mg 150
Selen (L-selenomethionin) 100 μg 181
Extrakt z japonských listů (1% jódu 150 μg) 15 mg 100
Vitamin B6 (pyridoxalo 5'-fosfát P-5-P) 5 mg 357
Vitamin B12 (metylkobalamin) 2,5 μg 100

 

*RI - Referenční příjem

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Podobné produkty